narciarz.eu

logo3

Ski Safari Serre Chevaliere, Via Latea, Les2Alpes, Alpe D’Huez Rezydencja AIGLE BLEU

16.03.2024 – 23.03.2024

Termin: 16.03.2024 – 23.03.2024

apartament 3-pokojowy dla 6 osób cena: 4450 PLN/os
apartament 3-pokojowy dla 5 osób w apartamencie: 4250 PLN/os
apartament 3-pokojowy dla 4 osób w apartamencie: 4050 PLN/os

Ski Safari Serre Chevalier, Via Lattea, Les2Alpes, Alpe D’Huez: Niezapomniana przygoda na śniegu czeka! 🏔️⛷️

Odkryj ponad 1000km stoków narciarskich

Przygotuj się na nieporównywalną przygodę narciarską z Ski Safari Serre Chevalier, Via Lattea, Les2Alpes, Alpe D’Huez! Oferując ponad 1000 km doskonale utrzymanych tras, to ski-safari łączy w sobie to, co w francuskich Alpach najlepsze. Od spokojnych stoków Serre Chevalier po ekscytujące wysokości Alpe D’Huez, twój karnet Grand Galaxy otwiera drzwi do świata zimowych cudów.

Zakwaterowanie

Zamieszkaj w sercu regionu narciarskiego w luksusowej Rezydencji AIGLE BLEU, zaledwie 50 metrów od dolnej stacji kolejki gondolowej PROREL. Wybierz jeden z przestronnych apartamentów dla 6 osób, oferujących około 44 m² komfortowej przestrzeni, w tym dwie sypialnie, salon z rozkładaną sofą, łazienkę oraz aneks kuchenny. Dla większych grup dostępne są również apartamenty typu 5P10, z czterema sypialniami i dwoma łazienkami, zapewniające aż 100 m² luksusu.

w cenie

UWAGA: taksa klimatyczna 4,90 Euro/os (powyżej 14 roku) płatna rezydentowi na miejscu.

cena nie zawiera

Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego ( jeśli zostanie wprowadzony ).
Kaucji zwrotnej 300/apart./tydzień, opłaty klimatycznej w wysokości 2 Euro za dzień – łącznie 14 Euro, wyżywienia, sprzątania końcowego – apartamenty należy
przy wyjeździe dokładnie posprzątać lub zapłacić 59 Euro, ręczników (we własnym zakresie lub 10 Euro).

dodatkowo

Wellness i Uroki Briancon

Po dniu pełnym śnieżnych przygód zrelaksuj się w strefie wellness rezydencji, korzystając z sauny suchej i parowej, jacuzzi oraz centrum fitness. A wieczorem? Briancon, zabytkowe miasto otoczone najwyżej położonymi fortyfikacjami w Europie i wpisane na listę UNESCO, zaprasza na spacer pośród historycznych zabytków, barów i restauracji. To również doskonałe miejsce na zakupy i relaks w termalnym aquaparku.

Nieograniczone Możliwości Narciarskie

Z Serre Chevalier jako Twoją bazą, wyruszaj na odkrywanie sąsiednich ośrodków – Via Lattea-Sestriere z 400 km tras, Alpe d’Huez z 211 km tras oraz Les2Alpes oferujące 180 km stoków. Każdy dzień to nowa przygoda, nowe widoki i niezapomniane wspomnienia.

Przyłącz się do Ski Safari i przeżyj zimową przygodę życia! ❄️🎿

Zamów wyjazd


    Please prove you are human by selecting the heart.