narciarz.eu

logo3

WŁOCHY – CIVETTA Wczasy narciarskie

16.03.2024 – 23.03.2024

Termin: 16.03.2024 – 23.03.2024

Cena: 4480 zł

Odkryj raj narciarski Civetta w sercu Dolomitów

Włochy Civetta to miejsce, które sprawi, że Wasze wczasy narciarskie zamienią się w niezapomnianą przygodę. Region narciarski Civetta, położony w samym sercu Dolomitów, u stóp majestatycznej góry Monte Civetta, oferuje nie tylko spektakularne widoki, ale i idealne warunki do uprawiania narciarstwa dla każdego, niezależnie od jego poziomu umiejętności.

Zakwaterowanie

Naszym domem podczas wczasów będzie Hotel Orso Grigio****, malowniczo usytuowany u podnóża stoku narciarskiego w słonecznej wiosce Pescul. Oferujący 35 przestronnych pokoi urządzonych w tradycyjnym górskim stylu, hotel zapewnia nie tylko komfort i elegancję, ale i niesamowitą atmosferę, nawiązującą do historii i kultury ladyńskiej. Po dniu spędzonym na stokach, goście mogą zrelaksować się w saunie fińskiej, jacuzzi czy małej salce fitness.

w cenie

cena nie zawiera

Taksa klimatyczna 2 Euro/doba dla osób powyżej 12 lat.

Szkolenie narciarskie i snowboardowe 3 godz. Dziennie – 200 €, dla stałych gości 100 € ( dwa wyjazdy z nami )

Sprzęt narciarski i snowboardowy: narty buty kije 130 €, narty kije 100 € deska buty 130 € 

Dla stałych gości ( dwa razy z nami) na sprzęt 50 % zniżka.

Ceny karnetów: 6-dniowych 288 euro os. dorosła, 199 euro młodzież (ur. po 30.11.2004), 257 euro seniorzy (ur. przed 30.11.54,) dzieci ur po 30.11.2011 w towarzystwie rodzica lub opiekuna otrzymują bezpłatny karnet.

Zniżka 10% dla naszej grupy od w/w cen.

Można rezerwować rzedszole narciarskie lub snowboardowe w pakiecie 200 € / 16godzin.

dodatkowo

90 km tras narciarskich czeka na odkrycie

Civetta zachwyca zróżnicowanym terenem narciarskim, w którym znajdują się 4 stacje: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Zoldo Alto. Łącznie narciarze mają do dyspozycji 25 wyciągów i 90 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Amatorzy nocnego szusowania docenią dwie oświetlone trasy (czarną i czerwoną) w Zoldo Alto, oferujące niezapomniane emocje pod gwiaździstym niebem Dolomitów.

Smaki regionu w hotelowej restauracji

Kuchnia hotelu Orso Grigio to prawdziwa uczta dla zmysłów. Serwując tradycyjne przysmaki kuchni regionalnej, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Po intensywnym dniu na stokach, nic nie smakuje lepiej niż domowe specjały przygotowane przez utalentowanych kucharzy hotelowych.

Łatwy dostęp do stoków Sellaronda

Dzięki przystankowi skibusa przed hotelem, nasi goście mają zapewniony łatwy dostęp do stoków Sellarondy, otwierając przed sobą jeszcze więcej możliwości narciarskich przygód. Hotel Orso Grigio to idealna baza dla wszystkich, którzy pragną maksymalnie wykorzystać swoje wczasy narciarskie w Civetta.

Dołączcie do nas na niezapomniane wczasy narciarskie w Civetta, gdzie każdy dzień przynosi nowe emocje i niezapomniane wspomnienia w otoczeniu jednych z najpiękniejszych gór na świecie!

Zamów wyjazd


    Please prove you are human by selecting the house.