narciarz.eu

logo3

WŁOCHY Livigno

30.03.2024 – 06.04.2024

Termin: 30.03.2024 – 06.04.2024

Cena: 4400 PLN/os przy zakwaterowaniu maksymalnej ilości osób w apartamencie
4200 PLN/os przy zakwaterowaniu o 1 osobę mniej niż maksimum w apartamencie
4100 PLN/os przy zakwaterowaniu o 2 osoby mniej niż maksimum w apartamencie.

WŁOCHY Livigno – narciarska przygoda

Zapraszamy do Livigno, wyjątkowego regionu narciarskiego, który swoim gościom oferuje nie tylko znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych, ale również niezapomniane wrażenia w sercu wysokogórskiej doliny. Livigno, położone z dala od zgiełku codzienności, jest prawdziwą oazą dla miłośników białego szaleństwa. Tutaj sezon narciarski trwa aż do końca kwietnia.

Zakwaterowanie  w apartamentach typu:

mono RIN 2-3os, SOLE 2 os, LA STUA 2-3os, NUVOLA 3-4os,
bilo LAMPO 3-5os, LAGO 3-5os
trilo LUNA 4-5os, , STELLE 5-7 os, TERRA 3-6 os
quadri MARE 6-8 os, CIELO 6-8os
quindi BAGA – 10 -13 os.(2 łazienki, bardzo duży salon).

w trilo COMO4-7os, SAVONA4-7os, GENOVA4-7os, BAGA 10-13 os. dopłata 100 PLN/os
Wszystkie apartamenty wyposażone są w łazienki i TV sat. Wszystkie apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne, jednak w przypadku korzystania z wyżywienia grupowego nie wolno używać urządzeń i naczyń kuchennych.

W cenie

cena nie zawiera

Cena nie zawiera karnetów: 

6 dniowy karnet (dla osób dorosłych uwzględnia zniżkę w wysokości 5% od cen indywidualnych):

315 euro os. dorosła, 232 euro młodzież, 299 euro seniorzy.

dodatkowo

Atrakcje narciarskie

Tereny narciarskie to około 100 km doskonale przygotowanych tras, które usytuowane są po obu stronach malowniczej doliny, z uroczym miasteczkiem pośrodku. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym narciarzem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze śniegiem – Livigno ma coś dla Ciebie. Region wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę narciarską, w tym szybkie wyciągi krzesełkowe i gondolowe, które transportują narciarzy na wysokości od 1800 m n.p.m. aż do ponad 2800 m n.p.m. Znajdziesz tu trasy idealne dla średnio zaawansowanych, jak również spokojne stoki przeznaczone dla początkujących.

Wygoda i komfort

Nasz Hotel położony jest zaledwie kilkaset metrów od wyciągów, co umożliwia szybkie i łatwe dostanie się na stoki. Dla maksymalnej wygody naszych gości, co około 15 minut kursuje skibus, który bez trudu zawiezie Cię do centrum miejscowości lub do wyciągów po drugiej stronie doliny.

Po nartach – czas na zakupy!

Livigno to nie tylko narty. Po dniu pełnym sportowych emocji zapraszamy na zakupy w lokalnych sklepach, gdzie można znaleźć atrakcyjne oferty na elektronikę, perfumy, czy alkohole – wszystko to w przystępnych cenach, dzięki statusowi strefy wolnocłowej.

Dołącz do nas!

Przygotuj się na niezapomnianą zimową przygodę w Livigno, gdzie każdy dzień przynosi nowe możliwości i nieograniczoną radość z jazdy na nartach. Rezerwuj swoje wakacje już teraz i doświadcz magii zimy w jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie.Zamów wyjazd


    Please prove you are human by selecting the tree.